Půjčky od soukromých osob hned - půjčka ihned od soukromé osoby (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava,...)

Úvod » Půjčky » Půjčky od soukromých osob

PŮJČKY OD SOUKROMÝCH OSOB

Půjčky které je možné získad ihned od soukromé osoby

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete nutně peníze a zjistili jste, že vám v bance nepůjčí, protože máte záznam v registru bankovních institucí, nebo nejste schopni doložit příjem. Pak je pro vás možným řešením půjčka od soukromých osob. Při sjednávání takovéto půjčky nemusíte dokládat účel půjčky, ani výši svého příjmu a záznam v bankovním registru nehraje pro získání půjčky od soukromé osoby roli.

Soukromý věřitelé jsou schopni půjčovat i vyšší sumy peněz, ve většině případů však požadují ručení vaším nemovitým majetkem. U těchto půjček je také zapotřebí počítat s vyšším úrokem než u běžných bankovních půjček.
Získání půjčky je rychlé a peníze máte k dispozici mnohdy ihned po podpisu smlouvy. Před oslovením věřitele s žádostí o půjčku je dobré si poskytovatele půjčky prověřit, protože poměrně často se v této oblasti finančního trhu pohybují podvodníci, snažící se využít žadatelovi nepříznivé situace tím, že s ním uzavřou značně nevýhodnou smlouvu s velmi tvrdými sankcemi a podmínkami.

Před uzavřením samotné smlouvy si tedy dobře pročtěte smluvní pokuty při neschopnosti splácet a podmínky splácení. Ve svém splátkovém kalendáři si zvolte výši měsíčních splátek tak, aby jste vždy měli dost peněz na splátku a nedostali v průběhu splácení půjčky do problémů.

Opožděná splátka nebo neschopnost splácet jsou často postihovány vysokými pokutami, které dluh dále prohlubují, což v některých případech může skončit i ztrátou nemovitého majetku, kterým za půjčku ručíte.

Půjčky od soukromých osob

Půjčili jste si někdy? Peníze hrají v našem životě primární roli. Možná, že jste si někdy také půjčili od svých známých. Nepomohlo to a stále se potácíte ve zdánlivě neřešitelné finanční situaci? Nemáte stále žádné peníze?
Potom jsou pro vás tím pravým půjčky od soukromých osob. Majetní lidé totiž často poskytují finanční záplatu ostatním. Výhodou je nenahlížení do registru dlužníků. Soukromník může poskytnout obrovskou sumu peněz. Tu banka, nebo jiná finanční instituce problémovým klientům nikdy nenabídne.

Dalšími výhodami jsou: rychlé řešení požadavků, možnost předčasné splátky, individuální nastavení splátkového kalendáře podle dispozic žadatele, bezúčelné a flexibilní půjčky pro všechny vrstvy obyvatel. Investora můžete kontaktovat jak písemně, tak slovně, či na webu. Před uzavřením smlouvy si však pečlivě projděte její body. Předejdete tak případným nesrovnalostem.
Hodnocení článku:
4/ 5 hvězdiček - publikoval ,
Aktualizováno 3. září 2012
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...
© 2023 PŮJČKY OD SOUKROMÝCH OSOB HNED- půjčka ihned od soukromé osoby | O webu | Partneři