POJIŠTĚNÍ online do 24 hodin přes internet

Úvod » Pojištění

POJIŠTĚNÍ online

Informace jak sjednat pojistky

Většina pojištoven nabízí svým klientům možnost pojištění. Pojištění se sjednává na základě pojistné smlouvy - díky které se stáva pojistka platnou. Pojištěním kryjete rizika které mohou vzniknout.

Každý se pojišťuje proto, aby měl jistotu že v situaci kterou si zdřejmě nepřeje aby nikdy nenastala byl v klidu.
Pojištění málo kdy něčemu zabrání, pomáhá ovšem zmírnit následky a hlavně finančně vypomoci.

Nejčastější druhy pojištění


Pojištění

Věděli jste, že Česká Republika, potažmo české země, měly vždy nejlepší pojištění široko daleko? Naštěstí pro nás, jeho kvalita přetrvala dodnes. A co to vlastně pojištění je? Pojištění je výhodný servis, který nabízejí pojišťovací ústavy pro vlastní zisk. Klienti tak mohou uspokojit svá přání a nechat se pojistit. Obvyklým dodatkem je pojištění majetku. Za každé pojištění je veden poplatek. Každý klient má k sobě přivlastněného agenta, který ho informuje o trendech na trhu. Mezi nejrozšířenější služby patří povinné ručení, pojištění v případě úrazu nebo dokonce smrti, pojištění majetku před přírodními živly, pojištění proti krádeži, havarijní a další. V České Republice existuje asi dvacet pojišťoven, které se předbíhají v nabídce. Pro dlouhodobé zákazníky, pojišťovny nabízejí mnoho bonusů, které může klient aplikovat a přijímat. Pojistit se mohou fyzické nebo právnické osoby. Pojištění je vždy dobrovolné. Pouze zdravotní pojištění je dané zákonem.

Pojištění nemovitosti

Vložení svých financí do nemovitosti je jedním z nejlepších kroků, které můžete udělat. Nabízí se však otázka, jak takovou investici adekvátně ochránit. Pojištění nemovitostí zahrnuje velké spektrum událostí, které by mohly nastat. Záplava, výbuch, pád stromu, úder blesku, požár, krupobití, to je jen stručný výčet toho, co by se vám mohlo přihodit. Pojištění je účelné a zcela pokryje a minimalizuje škody, které by jinak mohly nepřiměřeně vycucnout vaši peněženku. Doplňkem bývá i vandalismus a vloupání, jevy, které jsou v posledních letech na denním pořádku. Buďte proto bdělí. Produkt pokrývá byty, rodinné domy, bytové domy, garáže, sklady a další nemovitosti. Jedná se ale pouze o pojištění nemovitosti jako takové. Vybavení řeší jiná pojistka tzv. pojištění domácnosti.

Hodnocení článku:
3.6/ 5 hvězdiček - publikoval ,
Aktualizováno 11. září 2012

Pojištění - TIP:

Přemýšlíte-li o uzavření pojištění, nechcte si vypracovat více nabídek od více pojištoven. Poté si vyhodnoťte
která je pro
vás nejzajímavější.

Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...


Havarijní pojištění

Autem jezdíme téměř všichni. Dopravujeme se díky němu do školy, do práce, za rekreací, na nákupy atd. Provozu na silnicích rok od roku houstne a dopravní nehody jsou čím dál víc častější. Havarijní pojištění je tak výbornou investicí do vašeho plechového miláčka a to nejen pro začátečníky, kteří si nejsou jistí svými řidičskými schopnostmi. Pojištění se váže na auto jako takové a jeho základní funkcí je krytí škod na vlastním automobilu v případě vámi zaviněné nehody. Lze si k němu sjednal i připojištění doplňku, cestující posádky, nebo jen to, pokud vás nabourá někdo cizí. Vaše peněženka zůstane nedotčená, a vy si tak můžete spokojeně jezdit dál. Havarijní pojištění řeší i vandalismus, který se v poslední době hodně rozmohl a to především ve větších městech. Celé pojištění zahrnuje i ochranu proti přírodním katastrofám, jako jsou kroupy, požár a podobně. Havarijní pojištění většinou zahrnuje o krytí v případě odcizení vozidla a vy tak nemusíte mít strach, že si váš automobil jednoho krásného někdo bez dovolení "vypůjčí" .

POJIŠTĚNÍ online do 24 hodin přes internet 2008 - 2023 | O webu | Partneři
[ochrana osobních údajů]