Vánoční půjčka bez potvrzení o příjmu ihned - Brno, Praha, Ostrava

Úvod » Půjčky » Půjčky bez potvrzení o příjmu

VÁNOČNÍ PŮJČKY

půjčky na koupi dárků bez registru

Zjistili jste, že na nákup letošní dárků k vánocům nemáte dost pěnez a zvažujete si vzít půjčku. Máte tedy několik možností. Můžete si vzít nebankovní půjčků, nebo bankovní půjčku. Ovšem tzv. "vánoční půjčky" většinou nejsou ničím jiné než klasické půjčky které společnosti nabízejí během celého roku. Tedy i zde platí dát si pozor na "senzační" a výhodné nabídky a dobře zvažte podmínky vánoční půjčky.

Získat půjčku na letošní vánoce bude podle mnohých poskytovatelů úvěrů složitější než loni. Lidé si většinou půjčují kolem 20 000 a snaží se je splatit do jednoho roku. Na měsíčních splátkách lze mnohdy ušetřit při této částce až stokoruny. Dle našich průzkumů je výše splátek u většiny bankovních společností poskytujících půjčky pro letošní rok velice podobná jako loni.

Pro letoční vánoční půjčky vám nebude stačit pouze seřadit si procentní sazby nákladů, tzv. RPSN. Doporučujeme kromě RPSN brát v úvahu také velikost měsíčních splátek. RPSN bývá užitečným ukazatelem při porovnání různých druhů půjček se stejnou částkou na stejnou dobu. Ovšem výpočet mnohdy umožňuje bankovním i nebankovním společnostem do celkového RPSN nezapočítátvat některé poplatky které s půjčkou souvisejí. Doporučujeme tedy vždy přesně chtít od půjčujícího subjektu, kolik přesně budete ve finále měsíčně splácet a zda-li vyžaduje nějaké další poplatky. Mezi často požadované poplatky patří např:
  • schválení žádosti o úvěr nebo půjčku
  • vedení vašeho úvěrového účtu
  • poplatek za poskytnutí půjčky/úvěru
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...


Úvěry a půjčky 2008 - 2024 Vánoční půjčka bez potvrzení o příjmu O webu | Partneři
[ochrana osobních údajů]