Unicredit bank - leasing unicredit.cz - pobočky unikredit

Úvod » Další produkty » Unicredit bank

UniCredit bank

informace o produktech a nabídkách Unicreditu

UniCredit Bank Czech Republic a.s. je na českém trhu od roku 2007. UniCredit Bank Czech Republic a.s. patří mezi rychle se rozvíjející banky a patří mezi silné hráče na českém trhu a nabízí velice širokou škálu produktů jak pro firemní zákazníky tak pro privátní klientelu. Patří mezi nejsilnější banky v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance.

Kontakty

Adresa:
Na Příkopě 20 111 21 Praha 1
Telefon: +420 221 112 111
Infolinka: 800 144 441
Fax: +420 221 112 132
Email: info@unicreditgroup.cz
Web: http://www.unicreditbank.cz


Tato společnost je elitou v bankovním segmentu. Stará se o účty, konta, pomůže s investicemi, sežene hypotéku, či sjedná výhodné pojištění. V nabídce jsou i speciální konta, která se přizpůsobí vaší životní situaci. Unicredit Bank pracuje po celém světě, aby uspokojila poptávku po kvalitních službách. Vybere si každý - manželé, student, důchodci. Dostupnost poboček a bankomatů je zaručena. Najdete je rovnoměrně po celém území České republiky. Unicredit Bank vám pomůže nejen ve finanční gramotnosti jako takové, ale pomůže vám zvládat lépe ekonomickou recesi. Hledáte-li spolehlivého partnera ve světě financí, pak ho najedete právě v Unicredit Bank.Pobočky

Unicredit má své pobočky v desítkách měst - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Teplice, Liberec, Zlín, Hradec Králové. Pobočka unikredit vám většinou poskytne všechny potřebné informace o produktech.
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...


UNICREDIT BANK - leasing - online a informace o produktu 2008 - 2023 | O webu | Partneři