Škofin leasting kalkulačka - bazar skofin.cz

Úvod » Další produkty » Škofin leasing

Škofin leasting

informace o produktech a nabídkách leasingů

Společnost ŠkoFIN patří mezi největší leasingové firmy na českém trhu a je dceřinou společností Volkswagen Financial Services AG. Byla založena v roce 1992 jako první společnost poskytující leasing na podporu prodeje značek vozů - Škoda, Volkswagen, SEAT a Audi.

Kontakty

Adresa: Pekařská 6  Praha 5  155 00
Telefon: 224 992 410
Infolinka: 800 100 800
Fax: 224 992 307
Email: marketing@skofin.cz
Web: http://www.skofin.cz


Škofin leasing patří mezi nejuznávanější leasingy na světě. Nevztahuje se ale pouze na automobily značky Škoda. Do koncernu Volkswagen Group patří také Seat nebo Audi. Leasingy jsou jednotné a vždy výhodné. Auta jsou navíc chráněna havarijním pojištěním. Specializovaní zaměstnanci společnosti Škofin vám ochotně poradí s každým palčivým problémem.  Zákazníci neplatí nic navíc. Starejte se o své auto i před koupí. Škofin leasing je nejsnadnější cestou k novému automobilu i pro ty, kteří na něj nemají vlastní finanční prostředky.Pobočky

Škofin leasting má své pobočky v desítkách měst - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Teplice, Liberec, Zlín, Hradec Králové. Pobočka vám většinou poskytne všechny potřebné informace o produktech.
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...


Úvěry a půjčky 2008 - 2023 | O webu | Partneři