PŮJČKY PRO PODNIKATELE IHNED - jak vypadá rychlá půjčka do 24 hodin

Úvod » Půjčky » Půjčky pro podnikatele (OSVČ)

PŮJČKY PRO PODNIKATELE IHNED

informace o půjčkách pro podnikatele

Jedná se o ideální způsob jak financovat firmu z cizích zdrojů. Půjčky pro podnikatele (OSVČ) nabzí jak bankovní, tak nebankovní sektor. U každého sektoru jsou rozdílné požadavky a závazky.

Půjčky pro podnikatele u nebankovního sektoru

Máte-li záznam v bankovním registru dlužníků, budete muset využít tento typ půjčky. Nevýhodou je vyšší úroková míra a vyšší RPSN. Narozdíl od bankovních půjček není většinou potřeba dokládat tolik formulářů a její vyřízení je velice rychlé.
  • lze ji poskytnou i přes záznam v registru dlužníků
  • stačí pár měsíční podnikatelská historie
  • není třeba velký příjem

Půjčky pro podnikatele v bankovním sektoru

Abyste dostali půjčku je třeba většinou mít alespoň dvouletou historii podnikání. Většinou jsou vyžadování pozitivní výsledky v daňovém přiznání a nemít žádné pohledávky vůči státním institucím. Žadatel nesmí mít záznam v bankovním registru dlužníků.
  • třeba sjednat vždy osobně
  • rychlé vyřízení půjčky
  • bezúčelová i účelová půjčka

Podnikatelské půjčky

Podnikatelské půjčky jsou určeny fyzickým (osobám samostatně výdělečně činným neboli OSVČ) a právnickým osobám, které potřebují prostředky pro podnikatelské účely.

Všichni z nás se určitě dostali do situace, když jsme si chtěli přilepšit nebo rozšířit své podnikatelské záměry. A byly to právě peníze, které vás brzdily v rozletu. Půjčky pro podnikatele nalezneme jak v bankovním sektoru, tak i v nebankovní sféře. Hlavní rozdíl tkví v účelovosti - bankovní půjčku lze využít pouze na striktně vymezené účely.

Úvěr od nebankovních institucí na cokoliv Zde jsou některé z dalších výhod: půjčit si mohou jak fyzické tak právnické osoby a to až do výše několika milionů Kč. Věřitelé poskytnou peníze na cokoliv, nikdy nemusíte dokládat podnikatelský plán.

Zajímavé je i bezplatné vyřízení a další nesporné výhody. Podnikatelská půjčka vám může usnadnit těžké začátky podnikání i překlenout krizi v jeho průběhu. Zkuste ji i vy.

Hodnocení článku:
3/ 5 hvězdiček - publikoval ,
Aktualizováno 10. září 2012
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...
PŮJČKY PRO PODNIKATELE IHNED - jak vypadá rychlá půjčka do 24 hodin 2008 - 2023 | O webu | Partneři