Povinné ručení do 24 hodin online přes internet

Úvod » Pojištění » Povinné ručení

Povinné ručení do 24 hodin

Informace online o povinném ručení

Jedná se o pojištění, které je vlastník vozidla ze zákona povinen uzavřít. Povinné ručení chrání před možný nepříznivým peněžním dopadem nároky poškozeného, je-li způsobena škoda provozem vozidla. Jedná-li se o závažnější nehodu, mohou tyto nároky na náhradu škod dosahovat až milionových částek.

Povinné ručení je možné v dnešní době si již sjednat on-line přímo na internetu.

Povinné ručení
Povinné ručení patří mezi nejčastější pojmy v pojišťovnictví vůbec. Jedná se o zákonné pojištění vozidla, které si musí sjednat každý provozovatel. Vzhledem k velmi pestré nabídce a rozličnému cenovému rozpětí se vyplatí využít speciální aplikaci s názvem kalkulačka povinného ručení. Ta je na internetu zcela zdarma a slouží k rychlému sjednání jednotlivých produktů.
Můžete díky ní ušetřit podstatnou část peněz a využívat výhodnější produkt za nižší cenu. Základní princip povinného ručení tkví v ochraně majetku nebo dokonce zdraví během řízení motorového vozidla.

Povinné ručení má za cíl pokrýt škody na cizím automobilu během vámi zaviněné nehody. Nevztahuje se však na úhradu škody u vlastního automobilu. K tomu slouží havarijní pojištění, které majitel vozidla uzavřít nemusí.
Pokud si neuzavřete povinné ručení, hrozí vám vysoká pokuta, která je stanovena ve správním řízení.
Hodnocení článku:
4/ 5 hvězdiček - publikoval ,
Aktualizováno 2. září 2012

Nebankovní půjčky

Potřebujete nové auto, přestavujete byt nebo chcete jet na báječnou dovolenou? Půjčíme Vám až do výše 1

Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...
do 24 hodin online přes internet 2008 - 2024 | O webu | Partneři