Home Credit půjčka

Úvod » Další produkty » Home Credit půjča

Home Credit

informace o produktech a nabídkách

Home Credit lídr spotřebitelského financování Home credit poskytuje hotovost nebo nákup na splátky. Hotovost lze vyřídit dvěma způsoby - telefonicky nebo na poště. Půjčka po telefonu - bezplatná linka 800 999 000, bez ručitele do výše 60.000 Kč. Hotovostní půjčka Pošta - výše půjčky 15.000, k vyřízení jsou potřebné dva doklady, splátky již od 800,- Kč měsíčně. Spotřebitelský úvěr Klasik - přímo v prodejně, od 3.000 do 100.000,- Kč.

Spotřebitelské úvěry Home Credit

lze v České republice získat na téměř 5 000 obchodních místech s elektronikou, výpočetní a kancelářskou technikou, nábytkem, kuchyněmi, stavebními díly, podlahami, bazény a dalším sortimentem, je možné je užít i na nákup dovolené nebo úhradu nadstandardních lékařských zákroků.

Stříbrná karta Home Credit

umožňuje opakovaně nakupovat na splátky ve smluvních prodejnách Home Credit a díky standardu Maestro i v dalších prodejnách v České republice a zahraničí. Stříbrnou kartu Home Credit je možno použít také při výběru hotovosti z bankomatů, a to opět v ČR i za hranicemi.

Kreditní karta Home Credit

je mezinárodní platební karta standardu MasterCard Unembossed, která je nositelem opakovaného, tzv. revolvingového úvěru. Jednou ze základních vlastností karty je opakované bezúročné období v délce až 51 dnů, umožňuje platby v obchodech nebo výběry v bankomatech v ČR i v zahraničí.

Bezúčelová hotovostní půjčka 10 000 nebo 15 000 Kč

je dostupná na 1 500 pobočkách České pošty. O půjčku může požádat fyzická osoba starší 18 let v zaměstnaneckém poměru.

Telefonní půjčku až do výše 30 000 Kč

lze sjednat z pohodlí domova - po telefonu - na bezplatné lince 800 999 000. Výplata hotovosti probíhá na vybraných pobočkách České pošty.

Home Credit je předním poskytovatelem výhodných půjček v České Republice. Pujčte si na auto, dovolenou, dárky nebo spotřebiče. Home Credit účel nezajímá. Pomůže vám v nesnadné životní situaci a flexibilně řeší vaše problémy. K půjčkám dostanete jako bonus dárek dle výběru. Pro informace můžete volat na telefonní číslo 800 999 900. Díky svému osobitému přístupu je Home Credit označována jako jedna z nejpřívětivějších nebankovních institucí vůbec. Zákazníkům mimo jiné poskytuje speciální kreditní kartu se štědrým limitem.

Pobočky

Raiffeisenbank (E banka) má své pobočky v desítkách měst - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Teplice, Liberec, Zlín, Hradec Králové. Pobočka vám většinou poskytne všechny potřebné informace o produktech.
Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...Home Credit je společnost, která na český finanční trh vstoupila v již roce 1997. Během svého působení se velmi rychle zařadila mezi významné tuzemské poskytovatele. Půjčky nabízí od 10- 150 tisíc korun a to bez ručitele. Při podávání žádosti si vyplňte elektronický formulář, který odešlete k předběžnému schválení.

Při podpisu budete potřebovat jen doklady o totožnosti. Výhodnost a vysoká transparentnost je heslem, které si vydobylo přední pozici mezi nebankovními institucemi. Půjčku si můžete zřídit z tepla vašeho domova nebo na pobočce.

Poskytnutí výhodného úroku je samozřejmostí. Klienti mohou získat také bezúroční období, ve kterém lze půjčku doplatit bez navýšení.
HOME CREDIT půjčka online 2008 - 2023 | O webu | Partneři