Cestovní pojištění nejlevnější online do 24 hodin přes internet

Úvod » Pojištění » Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Informace online o cestovním pojištění

Toto pojištění slouží k pojištění rizika pro případ, že by došlo pojištěné osobě v cizině k onememocnění, nebo úrazu. Používá se také pro zajištění při ztrátě a poškození zavazadla a nebo pro krytí škod způsobené vámi třetí osobně.

Cestovní pojištění je možné si velice rychle a snad sjednat on-line přes internet. Pokud jedete do zahraničí přes cestovní kancelář, doporučujeme potom sjednat si pojištění přímo u CK při koupi zájezdu, nebo dovolené.

Cestovní pojištění
Prožít krásnou dovolenou u moře nebo na horách patří k běžným radostem života. Klid na duši vám poskytne populární produkt s názvem cestovní pojištění. Toto pojištění patří k těm nejpraktičtějším a během cestování se bez něj rozhodně neobejdete.

Každý den se zaplatí drobný poplatek (např. 10 Kč). Tato částka zahrnuje komplexní funkci produktu. Jedná se zejména o odcizení zavazadel, aůe také krytí výloh v případě úrazu při pobytu v zahraničí, pojištění dětí a další výhody. Cestovní pojištění se navíc automaticky prodlouží, pokud se dostanete v zahraničí do problému s přírodními katastrofami a nebudete se moct v termínu vrátit.

Cestovní pojištění je skvělou alternativou pro bezpečnou cestu a je na místě ho využívat i v rámci cesto po Evropské unii. Vzhledem k výhodám, které za nepatrný poplatek dostanete a pojištění se vám stoprocentně vyplatí.
Hodnocení článku:
2/ 5 hvězdiček - publikoval ,
Aktualizováno 10. září 2012

Nebankovní půjčky

Potřebujete nové auto, přestavujete byt nebo chcete jet na báječnou dovolenou? Půjčíme Vám až do výše 1

Poradna pro vás

Napište si do naší poradny a nechte si poradit, nebo poraďte ostatním...
Cestovní pojištění nejlevnější online do 24 hodin přes internet2008 - 2023| O webu | Partneři